Digital Rent na Good Game Expo

Nasza ścianka wideo do wynajęcia brała udział na targach Good Game Expo na stoisku Gaming Society

  • slide
  • slide


Targi Good Game Expo odbyły się 1 - 4 Czerwca 2017 roku w Nadarzynie w halach Ptak Warsaw Expo. Tegoroczna edycja była połączona z pierwszym w Polsce eventem Comic Con. Na imprezie było bardzo wielu wystawców i było na co popatrzeć. Mnóstwo stoisk ze strefami Free2Play, VR czy też strefy producentów m. in. Gigabyte, Hyperbook, MSI, SilentiumPC oraz wiele innych atrakcji. Targom towarzyszyła Comic Conowa atmosfera - wszędzie było widać ludzi w przebraniach z ulubionych komiksów, filmów, seriali i gier. Nie zabrakło również dużych scen na których odbywały się turnieje w gry m.in. Heartstone, League of Legends, Counter Strike Global Offensive.

Strefa Gaming Society wyposażona była w ścianę wizyjną na wynajem. Ścianka składała się z 4 monitorów o rozmiarze 55 cali każdy. Ścianka została zainstalowana na dedykowanym ścianom wideo wózku jezdnym. Dodatkowo do ścianki wideo na wynajem klient skorzystał z naszych usług dodatkowych - profesjonalnego komputera oraz oprogramowania do zarządzania treścią.

Ścianka zrobiła robotę! Chcieliśmy pokazać uczestnikom targów reklamy naszych partnerów, ale również puszczaliśmy filmy nagrane kilka minut wcześniej i ludzie po sprawdzeniu naszych atrakcji mogli zobaczyć się na filmiku w niespełna kilka chwil od jego nagrania. Oprogramowanie do zarządzania treścią jest bardzo przydatne.Gaming Society
ODPOWIEDZ

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Komentuj


Imię

Email

Link