Digital Rent i Virtuix Omni na targach Electronics Show

Nasze monitory i telewizory na wynajem oraz bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia brały udział w Electronics Show

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide


Targi Electronics Show, które odbyły się w Nadarzynie w halach Ptak Warsaw Expo przyniosły wiele dobrego dla naszej działalności. Nie tylko zaprezentowaliśmy bardzo wielu klientom biznesowym monitory profesjonalne na wynajem, ale również nasze bieżnie VR do wynajęcia.

Przy współpracy z oficjalnym dystrybutorem bieżni VR VIrtuix Omni stworzyliśmy bardzo fajne stoisko promujące Virtuix Omni w Polsce. Odbiór sprzętu był bardzo pozytywny zważając na to, że były to targi głównie elektroniki użytkowej. Jak wiemy bieżnie Virtuix są produktem dedykowanym środowisku B2B i nie zabrakło również spotkań z tym związanych. Dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie i do zobaczenia na następnych targach.

Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Znam gogle vr ale to jest coś niesamowitego i niespotykanego w naszym kraju. Dobrze wiedzieć, że to idzie do przodu. Za niedługo dzieciaki nie będą siedziały przed komputerem tylko będą biegać w Omni i będą miały dobrą kondycję poprzez rozgrywkę w ulubione gierki.Gaming Society
ODPOWIEDZ

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


Komentuj


Imię

Email

Link