O nas

Digital Rent powstał dla klientów, którzy nie potrzebują wydawać dużych kwot na zakup zaawansowanych rozwiązań audiowizualnych. Oferujemy wynajem sprzętu na krótkie okresy czasowe, ale również wynajem długoterminowy. Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych usług, a nasi serwisanci są dostępni 24 godziny na dobę, żeby zapewnić szybkie wsparcie techniczne świadczonym przez nas usługom.

Wykwalifikowany personel

Nasi pracownicy przygotują rozwiązanie, którego potrzebujesz! Doradzimy najlepsze rozwiązanie audiowizualne według Twoich potrzeb. Dobierzemy odpowiedni sprzęt i przygotujemy ofertę. Gwarancja zadowolenia.

Ogromne doświadczenie

Mamy doświadczenie przy systemach audiowizualnych. Jesteśmy dystrybutorem i kompletnym integratorem rozwiązań audiowizualnych. Jesteśmy już z Wami od 10 lat i nadal szukamy nowych rozwiązań dla naszych klientów.

Atrakcyjne ceny

Zrobimy wszystko, żeby zadowolić naszego klienta. Przygotujemy atrakcyjną wycenę. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku jeśli chodzi o wynajem sprzętu audiowizualnego na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

Opinie naszych klientów

Nasza misja

Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmy chcemy oferować naszym klientom małe proste rozwiązania ale również wielkoformatowe trudne konfiguracje. Kierujemy się opiniami naszych klientów, ponieważ potrzeba klienta jest dla nas bardzo ważna. Uwielbiamy zadania nietypowe i trudne do wykonania, ponieważ wyzwania budują nasze dobre imię. Jeśli klient szuka rozwiązań prostych i najistotniejsze kryterium wyboru to cena - nie ma problemu! Zadbamy o to, żeby dostał to czego oczekuje w najlepszej cenie na rynku.

Klienci indywidualni

Obsługujemy klientów indywidualnych, stowarzyszenia i grupy nie będące firmami.

Klienci firmowi

Współpracujemy z mikro, małymi i dużymi przedsiębiorstwami, które potrzebują sprzętu AV.

Stała współpraca

Oferujemy stałą współpracę organizatorom eventów, konferencji i innych dużych imprez.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Więcej

Realizacje

Sprawdź nasze realizacje.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Więcej